produkcia
Tím
SK EN
SK EN
Miroslava Michalíková
Miroslava Michalíková
výkonná riaditeľka

Do polovice 90. rokov som publikovala v printových a elektronických médiách, písala  scenáre a do reklamy som nastúpila v agentúre Creo/Young and Rubicam. Päť rokov som pracovala pre poprednú PR agentúru Donath Burson-Marsteller, v rokoch 1998 – 2003 som bola riaditeľkou PR agentúry PRime time, s. r. o., a 2003 – 2017 som viedla komunikačnú agentúru Comm, s. r. o.

Pracovala som pre najlepšie značky a firmy v oblasti telekomunikácií a informačných technológií, finančného sektora, farmácie, služieb, energetiky, rýchloobrátkového tovaru a verejnú správu, pre vybrané firmy a ľudí aj viacej ako dve desiatky rokov. Vediem komunikačné kampane a projekty, excelentne píšem a editujem, mám certifikát Business Couching Trained Coach, špecializáciu na krízovú komunikáciu, prednášam – a rada.

Referencie

Ahold Retail, Adecco, ALISON Slovakia, Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, ALO diamonds, Asseco, Asociácia dôchodkových správcovských spoločností, AutoCont, Biogen, Boiron, Cisco Systems, Credit Suisse (AXA), Coface, Compaq, DWC Slovakia, Electro World, Enel, Ericsson, Euler Hermes, EuroTel (Telekom), Gedeon Richter, Logica CGI, Martinská teplárenská, Maspex, MET Slovakia, Metro, Microsoft, Nábytok Galan, Orange, Philips, Pfizer, Sanofi, Sevitech, Slovenská Grafia, Slovenská agentúra životného prostredia, Slovenská batériová aliancia, Slovenská inovačná energetická agentúra, Slovenská technická univerzita, SWAN, Štátny inštitút odborného vzdelávania, Tetra Pak, TPA, Trnavská teplárenská, Unilever, Úrad priemyselného vlastníctva SR, Úrad vlády SR, Valentis, VB Leasing, VÚB banka, ZSE Predaj, Združenie pre zdravie a výživu, Žilinská teplárenská

LinkedIn

Adela Vráblová
Adela Vráblová
senior projektová manažérka

Počas vyše desiatich rokov pôsobenia v PR biznise som navrhla desiatky komunikačných plánov, viedla produktové kampane, aktívne spolupracovala s novinármi a zorganizovala mnoho eventov od atraktívnych tlačových konferencií až po niekoľkodňové odborné konferencie. Zodpovedne a profesionálne vediem klientsky servis, dokážem spojiť kreativitu a efektivitu a popritom šíriť pozitívnu energiu. Trpezlivo načúvam a triezvo odporučím najlepšie riešenie v tej najvhodnejšej chvíli.

Referencie

ASUS, Ahold Retail, Adecco Slovakia, ALISON Slovakia, AutoCont, Biogen, Boiron, Cisco Systems, Electro World, Euler Hermes, Groupama, Logica, Metro, Pfizer, Philips Consumer Lifestyle a Philips Lighting, Sanofi, SWAN, TOTAL, Unilever

LinkedIn

Simona Kralovičová
Simona Kralovičová
senior projektová manažérka

Vyštudovala som na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave odbor učiteľstvo psychológie a anglického jazyka a literatúry. Počas štúdia som pracovala ako konzultantka pre deti, lektorka angličtiny, pomáhala pri organizácii konferencií, spolupracovala na školských projektoch. Do PR brandže som nastúpila v roku 2015.

Cudzí jazyk aj znalosti z psychológie využívam denne. Zodpovednosť, trpezlivosť a spoľahlivosť sú charakterové vlastnosti, ktoré vyjadrujú môj vzťah k práci. Vyznačujem sa úžasným nasadením a mám heslo: „idem na to“ alebo „vybavím“. Práca ma baví hlavne preto, že je dynamická a núti ma napredovať.

Referencie

ALO diamonds, Asociácia DSS, ASUS, Biogen, METRO, D&D Studio, MET, Tetra Pak, Úrad priemyselného vlastníctva SR

LinkedIn

Jana Žjak
Jana Žjak
projektová manažérka

Z postavenia kreatívnej zložky, cez manažérsku funkciu na strane klienta k digitálnemu marketingu až po PR agentúru – komplexný pohľad, ktorý vám zabezpečí detailný a efektívny plán vašej komunikácie. Vypracovala som desiatky komunikačných stratégií, kreatívnych riešení, plánov a rozpočtov. Mám skúsenosti v komunikácii s médiami, odborníkmi, v organizácii eventov. Môj komplexný pohľad na marketing je výhodou pre každého klienta.

Zodpovedne vediem projekty a vždy poradím vhodné riešenie. Viem spojiť kreatívu a efektivitu. Môj vzťah s ľuďmi je vždy pozitívny a presadzujem názor, že úsmevom a úprimnosťou sa vyhneme každému problému. Som vaším oporným bodom v každej situácii.

Referencie

Nebbia, Ticketporal Maďarsko, riadenie marketingu Paneurópskej vysokej školy, vedenie Mediálneho centra Paneurópskej vysokej školy, vizuálne stvárnenie videokampaní pre reklamné agentúry Respect APP, 2Create a Made by Vaculík

LinkedIn

Jana Vilčeková
Jana Vilčeková
externá špecialistka na odbornej stáži

Kariéru som začala v štátnej správe v procese tvorby legislatívy a následne som tri roky pracovala v bankovom sektore, kde som dosiahla pozíciu produktovej manažérky. V súčasnosti žijem dlhodobo v zahraničí, čo mi umožňuje spoznávať nové kultúry a učiť sa cudzie jazyky – hovorím po anglicky, po nemecky a po francúzsky.

Pochopila som, že v živote je najdôležitejšie neprestajne sa učiť, nech nám príde do cesty akákoľvek zmena. Srdce Produkcie tvorí tím inšpiratívnych osobností, ktorý mi ako stážistke pomáha získať prax v profesionálnom spracovaní textov. Do tímovej práce prispievam odbornými analýzami a rešeršovaním, ktoré slúžia ako podklady k tlačovým materiálom.

Referencie 

ALO diamonds, ALISON Slovakia, Slovenská batériová aliancia

Táto webová stránka používa súbory cookies na poskytovanie služieb a analýzu webu. Pokračovaním prehliadania tejto stránky vyjadrujete súhlas s ich využívaním. Informácie o nastavení cookies a ochrane osobných údajov nájdete v časti Podmienky používania webovej stránky.